PUKY šlapací kára Go Cart Air F 550 černá

4 let
Typ šlapadla
auta

• , zakoupeno v Prckové.cz

• Kvalitní výrobek-opravdu německá kvalita.Vše přesně při montáži pasovalo,nic nechybělo.Kvalitní plasty,lak konstrukce.Jednoduchý a multifunkční šlapací mechanizmus-jízda vpřed,brždění a zpátečka-nic se nepřepíná nějakou pákou.
    • Krásná i na pohled.Tatínek si splnil svůj dětský sen.
    • Vašeho potomka na motokáře budou neustále pronásledovat ostatní děti.

Doporučuji.

• Skvělé vozidlo pro malé závodníky
    • Perfektní design, provedení a kvalita
    • Možnost nastavení polohy sedačky pro různě velké uživatele
    • Maličko vyšší cena

Produkt jsme vybrali pro jeho kvalitu zpracování a jedinečné designové provedení.
    Určitě bychom produkt doporučili i ostatním.
    S užíváním máme zatím krátké zkušenosti, ale naprosto splnil naše očekávání - předpokládáme že v budoucnosti budou i dále jen pozitivní.
    Naši malí závodníci si jízdu velmi užívali, velmi příjemně nás překvapila snadná ovladatelnost a plynulost jízdy, které zvládl i náš mladší syn (3 roky)

Nosnost
60 kg
Věk od
4 let
Typ šlapadla
auta

Dětská šlapací kára PUKY. Již ta představa je vzrušující - sedět ve vlastním autě a přidávat plyn. Protože to jako dítě dost dobře nejde, nabízí PUKY fantastickou a realistickou variantu, při které současně děti trénují sílu a výdrž. Všechny šlapací káry Vás přesvědčí především dobrými jízdními vlastnostmi, vysokou bezpečností a dětem přizpůsobenou ergonomií.

Šlapací kára PUKY  F 550 je určena pro menší děti ve věku od 4 do 7let (od 105cm) v celočerném sportovním designu.

Základní vlastnosti:

• šlapání dopředu s volnoběhem, po zabrždění automatické přepnutí na jízdu vzad
  • vyložiskovaná kola
  • nízkoprofilové plná sportovní kola
  • ruční brzda s účinností na obě zadní kola
  • řetězový napínač s rychlým nastavením
  • nastavitelná sedačka ve 3-řech polohách
  • tvarované pohodlné sedadlo s držadlem pro snadnou manipulaci
  • přední spojler
  • závodní volant
  • trubkový ocelový rám s kvalitním práškovým lakem

• Barevné varianty: černá.
  • Věk: 4-7let (od 105cm).

• , zakoupeno v Prckové.cz

• Krásná i na pohled.Tatínek si splnil svůj dětský sen.
    • Vašeho potomka na motokáře budou neustále pronásledovat ostatní děti.

Doporučuji.

• Skvělé vozidlo pro malé závodníky
    • Perfektní design, provedení a kvalita
    • Možnost nastavení polohy sedačky pro různě velké uživatele
    • Maličko vyšší cena

Určitě bychom produkt doporučili i ostatním.