Smoby Šlapací traktor Cow Farmer XL s vozíkem

• Hezké zpravování
    • Veliký syn byl nadšený
    • Synovi jsou 3 a neušlápne ještě
    • Návod by mohl být trošku lepší ale youtube to zachránil

Za mě super traktor, veliký, je teda těžší a tříleťák ho neušlápne, ale i tak je z něj nadšený a jsem moc ráda že jsem pořidili! Za mě zrčitě oporučuji :)

Určení
pro kluky a holky
Věk od
3 let
Typ šlapadla
traktory

Šlapací traktor s přívěsem, který jistě potěší vaše děti. Přívěs mohou vozit s sebou, nebo ho odpojit a nechat v garáži. Navíc mohou odklopit kapotu a podívat se na motor, který se v traktoru ukrývá. Velmi vysoká kvalita plastu.

Vhodné pro děti od 3 let.

Nastavitelné sedadlo dle výšky dítěte.

Hmotnost 6,3 kg.

Rozměry vč. vozíku: 140,6×52,7×44 cm.

Délka traktoru bez vozíku cca 80 cm.

Záruka od výrobce je 3 roky.

Na volantu je funkční klakson.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v MALL.CZ